Nieobliczalny staruszek strzela z wiatrówki w stronę aut i okien. Pozostaje bezkarny, bo policja „prowadzi ustalenia”

0 0

Mieszkańcy miasta boją się starszego mężczyzny, który już od lat zachowuje się w nieobliczalny sposób. Senior mieszkający na osiedlu Polskich Skrzydeł strzela z wiatrówki w stronę pobliskich aut oraz okien.

Co ciekawe, dowody na działania mężczyzny są oczywiste – jeden z sąsiadów nagrał zdarzenie i opublikował film w serwisie Youtube.

Mężczyzna strzela z wiatrówki do aut i okien

I choć dowód jest podany jak na tacy, broń wciąż nie została zabezpieczona przez policję. Portal Donald podaje, że sprawcą jest staruszek.

Strzela do samochodów oraz okien, uszkadzając ich karoserie i szyby. Mężczyzna wciąż pozostaje bezkarny, a sąsiedzi boją się go – jest nieprzewidywalny.

Nagranie opublikowane w serwisie Youtube pochodzi z nocy z 7 na 8 października. Widać na nim mężczyznę mierzącego z wiatrówki i strzelającego do samochodów.

– Co pan to ma w ręce? – spytał twórca nagrania.

– A co cię to obchodzi? Co?

– No co pan robi? Strzela pan?

– Nie strzelam.

– A co pan robi?

– No nic.

– Co pan to ma w ręce, w jakie ptaki? Po samochodach pan strzela, tak?

– No, no, do d*py. 

Jak informuje mężczyzna, który nagrał zdarzenie, kolejnego dnia zauważył, że szyby okolicznych aut są powyszczerbiane.

Według policji w Bielsku-Białej zgłoszenie zostało przyjęte, a funkcjonariusze interweniowali, gdy staruszek wyzywał sąsiada. Policjanci twierdzą, że trwają ustalenia w tej sprawie, a sąsiedzi sprawcy martwią się, że wciąż ma dostęp do niezabezpieczonej broni.

– Broń wprawdzie wygląda na wiatrówkę, ale jeśli została poddana modyfikacjom, to może być bardzo niebezpieczna – informuje sąsiad, który nagrał seniora.

– Teraz mamy konkretny dowód, ale nic się nie zmieniło. Zaczynamy się go bać. Nikt nie chciałby zostać postrzelony – mówi inny z sąsiadów.

Nieobliczalny staruszek strzela z wiatrówki w stronę aut i okien. Pozostaje bezkarny, bo policja „prowadzi ustalenia”

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry