Fake Friday, czyli jak nie dać się zrobić w konia na Black Friday

Fake Friday
0 0

Black Friday to dzień, w który rzesze konsumentów rzucają się ochoczo na wielkie zakupy. Starają się oni dorwać jak najlepsze okazje.

Warto jednak pamiętać, że wielu sprzedawców wykorzystuje ten fakt i oferuje towar w cenach… sztucznie zawyżonych lub równych cenie standardowej, jedynie z dopiskiem „promocja”.

Fake Friday – jak nie dać się nabić w butelkę

Specjalnie na potrzeby osób, które chcą mieć pewność, że nie przepłacą, powstała strona Fake Friday. Dzięki niej konsumenci mogą porównać, jak zmieniały się ceny produktów, które ich interesują, przez ostatnie 6 miesięcy.

Jak korzystać z wyszukiwarki cen? Po prostu wpisać producenta oraz model interesującego nas produktu, a następnie zobaczyć ceny.

Autor strony zadbał także o listę najmniej korzystnych ofert.

„Przygotowałem listę produktów, w której zestawiłem ich cenę z dnia 23 listopada 2020, z najniższą ceną z poprzednich 6 miesięcy. Czyli ogólnie produkty, których czas za korzystny zakup już minął :/” – dodał od siebie.

Jak podaje portal Donald, najmniej opłacalnym towarem jest 77-calowy telewizor LG OLED, który 23 listopada kosztował niemal o 11 tys. zł więcej niż jeszcze w czerwcu.

Polecamy FakeFriday.org osobom, które kupują z głową i nie chcą przepłacać. Czasami warto jest poczekać, by kupić wymarzony produkt sporo taniej.

Fake Friday, czyli jak nie dać się zrobić w konia na Black Friday

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry