Jarosław Kaczyński wywieziony z Warszawy w kamizelce kuloodpornej. Kogo tak bardzo boi się prezes PiS?

Jarosław Kaczyński
0 0

Medialne doniesienia pokazują, że partia Jarosława Kaczyńskiego przeżywa trudny okres. Nie dość, że PiS coraz bardziej spada poparcie, to jeszcze politycy swoimi działaniami narażają się na burzliwe reakcje społeczeństwa.

Jedną z takich reakcji są protesty, które odbywają się wciąż w większych miastach w Polsce w ramach Strajku Kobiet. Ich uczestnicy nie zgadzają się z oburzającym wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Czy to ich boi się Kaczyński?

Jarosław Kaczyński ewakuowany z Warszawy

Uczestnicy protestów w pierwszych dniach jako jeden z głównych celów wybrali sobie willę polityka przy ul. Adama Mickiewicza na warszawskim Mokotowie. Okazuje się, że polityk wystraszył się wtedy nie na żarty.

Jak podaje portal NaTemat, Jarosław Kaczyński domagał się, by policja podjęła „bardziej stanowcze działania” wobec przeciwników decyzji TK.

30 października zapowiedziano happening tuż przed posesją Kaczyńskiego. Był on związany z nocą „Dziadów”, która przypadała kolejnego dnia.

Z racji wspomnianej zapowiedzi oraz pogróżek, które anonimowo wysyłane są do Kaczyńskiego, jego ochroniarze z Grom Group postanowili działać. Jak ustalili dziennikarze „Gazety Wyborczej”, prezes PiS w kamizelce kuloodpornej został wywieziony do ośrodka szkoleniowego w Czerwonym Borze, w okolicach Łomży.

Mimo zapytań kierowanych do Grom Group informacje nie zostały potwierdzone przez szefostwo firmy.

Jak twierdzą źródła „GW”, skandaliczne zajścia i brutalne zachowania policjantów z 18 listopada spowodowane były poleceniami Jarosława Kaczyńskiego, a wśród tajniaków znajdowali się przedstawiciele nie tylko BOA, ale również CBŚ.

Jarosław Kaczyński wywieziony z Warszawy w kamizelce kuloodpornej. Kogo tak bardzo boi się prezes PiS?

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry